„Accounting EXPERT s.r.o. - Váš profesionální partner pro vedení účetnictví, daní a mezd.“

Účetní firma Praha

Accounting EXPERT s.r.o.

zpracování mezd zaměstnanců, vedení mezd a personalistiky jak živnostníkům, tak malým, středním a velkým firmám.

Naší základní filozofií při daňové evidenci je odbornost, spolehlivost, individuální přístup, kvalita poskytovaných služeb a v neposlední řadě prosperita našeho klienta. Zakládáme si na dlouhodobých vztazích. Klienti, kterým naše účetní firma pomáhá a využívají ji opakovaně a jsou s námi spokojeni, jsou naší nejlepší vizitkou.

Naše účetní firma v Praze v oblasti daňové evidence nabízí profesionální služby jak živnostníkům, tak malým, středním i velkým firmám. Využití našich služeb Vám přinese výrazné snížení nákladů na administrativu a jistotu, že Vaše účetní přehledy jsou zpracovávány odborně a správně.

Naše účetní firma ke každému klientovi přistupuje individuálně a vždy se snažíme co nejvíce seznámit s jeho specifickými účetními a daňovými problémy. Vlastní zpracování účetnictví samozřejmě odpovídá všem aktuálně platným zákonům a předpisům, konkrétní postupy však volíme tak, abychom maximálně vyhověli klientovým potřebám a požadavkům. Naše účetní firma Vám vyjde vstříct, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Zajímavé odkazy

Accounting EXPERT s.r.o.
Bořivojova 622/34
Praha 3
130 00
Tel: +420 604 47 87 22
E-mail: info@accountingexpert.cz
Skype: accountingEX