„Accounting EXPERT s.r.o. - Váš profesionální partner pro vedení účetnictví, daní a mezd.“

Mzdy zaměstnanců Praha

Většina malých a středních podniků využívá pro zpracování mezd svých zaměstnanců služby externí firmy. Je to pro ně výhodné. Díky outsourcingu mají tyto firmy volné ruce, mohou se plně věnovat svému podnikání, nemusí sledovat neustálé legislativní změny či vyjednávat s různými úřady. Odpadá jim navíc celá řada dalších starostí a celkové náklady se tak citelně snižují.

Naše společnost Accounting Expert je tu právě proto, aby pomáhala malým a středním firmám s vedením mzdového účetnictví. Klademe si za cíl poskytovat profesionální a komplexní služby. Nabízíme vedení mzdové agendy, zastupujeme vás na jednáních a kontrolách státních úřadů, své služby vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům a ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně. Věříme totiž, že tento přístup naši zákazníci ocení a vzájemná spolupráce se i díky tomu rychle stane oboustranně nejen výhodnou, ale také příjemnou.

Při poskytování našich služeb klademe maximální důraz na transparentnost a diskrétnost spolupráce. Přebíráme plnou odpovědnost za případnou škodu, nikdy nenavyšujeme cenu zakázky a zaručujeme mlčenlivost o všech datech našich klientů.

Bude nám ctí, pokud zpracování mezd vašich zaměstnanců svěříte nám. V případě zájmu o spolupráci nás, prosím, kontaktujte.Zpět na vedení mezd

Kontaktujte nás

Zajímavé odkazy

Accounting EXPERT s.r.o.
Bořivojova 622/34
Praha 3
130 00
Tel: +420 604 47 87 22
E-mail: info@accountingexpert.cz
Skype: accountingEX